Szkoła muzyczna Yamaha

Zapraszamy do nas wszystkich zainteresowanych!
Jeśli marzysz o rozpoczęciu gry na jakimś instrumencie, nie zwlekaj – zajrzyj do nas!
Dla nas nie istnieją ograniczenia wiekowe. Możesz zapisać na zajęcia siebie, swoje dziecko czy też nawet swoją mamę, jeśli tylko wyraża taką chęć.
Oferujemy zarówno zajęcia grupowe, jak i indywidualne. Jeśli masz taką ochotę, możemy połączyć Twoją naukę indywidualną z nauczaniem w grupie. Wybór należy do Ciebie.

Kochasz śpiewać? Twoje dziecko nie przestaje nucić ulubionych piosenek i wyczuwasz, że ma do tego smykałkę? Zapraszamy na lekcje śpiewu. Na pewno nie pożałujesz!
W naszym zespole mamy najlepiej wyszkoloną kadrę. Nie tylko nauczymy Cię od podstaw gry na instrumencie, ale również udoskonalimy wcześniej zdobyte umiejętności. Z nami możesz się rozwijać. Pokażemy Ci mnóstwo nowych rzeczy, ale też wyszlifujemy te już poznane.
Dla nas nie tylko ważna jest nauka. Istotna jest również atmosfera, w jakiej poznajemy i wkraczamy w świat muzyki. Oprócz zwykłych zajęć oferujemy również obozy muzyczne, gdzie poprzez zabawę poznajemy muzyczne kręgi, ale również siebie nawzajem.
Jeśli nie jesteś pewny lub chciałbyś zdobyć więcej informacji o naszej szkole, zapraszamy już dziś. Zobacz, jak wyglądają zajęcia podczas bezpłatnych zajęć próbnych. Z pewnością nas polubisz i będziesz chciał do nas wrócić.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w budynku szkoły bądź poprzez naszą stronę internetową. Nasz świat jest dla Ciebie zawsze otwarty!