Szkoła muzyczna Pro Musica

Muzyka odgrywa ważną rolę w naszym życiu, dlatego warto zadbać, by już od początku dziecko miało z nią kontakt. Szkoła muzyczna Pro Musica kieruje swoją ofertę do wszystkich dzieci, które chciałyby rozwijać się w tym kierunku.

W ramach zajęć prowadzonych w szkole dzieci mają możliwość nauki gry na wielu różnych instrumentach (fortepian, keyboard, flet poprzeczny, gitara, czy perkusja), a także doskonalenia umiejętności śpiewu, czy tańca. Wybór kursów jest na tyle szeroki, że każdy maluch powinien znaleźć wśród nich coś, co go zainteresuje.

Wszyscy nauczyciele prowadzący zajęcia w Pro Musica to profesjonalni muzycy, tancerze, aktorzy i pedagodzy. Wszyscy mają bogate doświadczenie w dziedzinie sztuki, a w wielu przypadkach wciąż aktywnie występują na scenie. Dzięki temu proponujące autorskie programy nauczania kursy pozwalają nie tylko na wszechstronny rozwój i doskonalenie umiejętności muzycznych, ale również świetnie przygotowują dzieci do występów i kontaktu z publicznością.

Potwierdzeniem wysokiej jakości zajęć prowadzonych w szkole Pro Musica jest fakt, że jej uczniowie rok rocznie zajmują wysokie miejsca na konkursach i festiwalach, a także uczestniczą z sukcesem w telewizyjnych talent show. Szkoła jest partnerem Brytyjskiej Królewskiej Rady Szkół Muzycznych oraz Rockschool. Uczestniczenie w prowadzonych przez nią kursach daje możliwość zdobycia Międzynarodowego Certyfikatu, który jest równoważny z uzyskaniem dyplomu szkoły muzycznej I i II stopnia i jest honorowany w ponad 80 różnych krajach.