Szkoła muzyczna Forte Piano

Szkoła muzyczna Forte Piano kieruje swoją ofertę do dzieci w wieku przedszkolnym (już od 4. roku życia) i szkolnym. Dzięki uczestnictwu w organizowanych przez nią zajęciach dzieci mają możliwość nauki gry na wielu instrumentach, takich jak gitara klasyczna, ukulele, flet prosty, keyboard, pianino, fortepian czy skrzypce. Ponadto szkoła oferuje kursy w zakresie emisji głosu, rytmiki oraz kształcenia muzycznego. Każda osoba zainteresowana kursem ma możliwość bezpłatnego uczestnictwa w jednych zajęciach, aby przekonać się, czy ich forma i sposób prowadzenia rzeczywiście jej odpowiadają.

Osoby odpowiedzialne za kształcenie dzieci w szkole Forte Piano to profesjonalni muzycy z doświadczeniem, dla których muzyka jest prawdziwą pasją. Pod ich okiem dzieci mają możliwość kształtowania swoich talentów i wszechstronnego rozwoju w miłej, sympatycznej atmosferze. Uczestnictwo w zajęciach muzycznych to niepowtarzalna szansa na świetną zabawę, ale również rozwój umiejętności i pasji. Ukończenie kursu przygotowuje do nauki w szkole muzycznej I stopnia. Dzieci korzystające z oferty Forte Piano mają możliwość prezentowania swoich umiejętności podczas semestralnych i galowych koncertów, a także warsztatów i konkursów. Każdy uczestnik kursu może liczyć na indywidualne podejście i skupienie na jego talentach i predyspozycjach. Forma zajęć jest dopasowywana do wieku uczestników. Wszystko po to, by nauka sprawiała im przyjemność, ale również skutkowała zdobywaniem nowych umiejętności, które mogą zaowocować w przyszłości.